KATALOG


ZNAČKY


NOVINKY

Doprava ZDARMA při objednávce zboží v hodnotě minimálně 1 000,- Kč!

Nenašli jste to, co hledáte? Nevadí, napište nám e-mail, popř. napište požadavek do poznámky při objednávce a my Vás budeme kontaktovat.


PLAŤTE U NÁS IHNED

Ikona mPeníze

Postup na modeláž gelových nehtů

Příprava rukou

Ruce vydesinfikujeme. Zatlačíme a upravíme kůžičku – cuticle. Pilníkem hrubosti 100  zdrsníme nehet pouze v podélném směru. Odstraníme prach pomocí štětce (nedoporučujeme štětky z přírodních materiálů, neboť přírodní materiály obsahují olej, který nehet opět absorbuje. Navíc většinou vytvářejí statickou elektřinu a nedají se po každé zákaznici omýt a dezinfikovat). Na nehet aplikujeme ULTRA BONDER, který zbaví nehet veškeré vlhkosti, mastnoty a vytvoří ideální Ph pro dokonalé přilnutí modelovacího materiálu. 

Aplikace tipu

Vybereme správnou velikost tipu, naneseme LEPIDLO NA TIPY na osazení tipu a tip přilepíme na nehet. Přilepíme ho pod úhlem 45° a kraje tipu přidržíme pinzetou pro dokonalé přilnutí. Tip zkrátíme na požadovanou délku, upravíme přechod mezi přírodním a umělým nehtem a zarovnáme okraje. 

Příprava nehtu a tipu

Na tip a na přírodní nehet aplikujeme ULTRA BONDER, který musíme nechat volně zaschnout minimálně po dobu jedné minuty.

Modeláž nehtů

Ve slabé vrstvě naneseme UV gel NEW BASE a necháme 2 minuty vytvrdit v UV lampě. Výpotky nestíráme a na volný okraj nehtu aplikujeme ULTRA WHITE. Ten necháme vytvrdit 4 minuty v UV lampě. Výpotky nestíráme a naneseme UV gel PINK, kterým vytvoříme C - oblouk a před vytvrzením otočíme ruku asi na 12 vteřin nehty směrem k zemi tak, aby gravitace působila na materiál, což dopomůže vzhledem k samovyrovnávacím vlastnostem gelu k dokonalému vyrovnání C - oblouku a dáme opět na 4 minuty vytvrdit do UV lampy. Setřeme výpotky čističem gelu nebo odlakovačem a upravíme pilníkem. Nakonec naneseme ve slabé vrstvě SUPER TOP SHINE a necháme také 4 minuty vytvrdit v UV lampě a poté nehet očistíme.


Profi-manikura.cz na Facebooku